tokë

Shitet nga: danush zenelaj 24 Jan 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: tokë
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Klinë
shes token ne dresnik toka osht shumm e mir osht me rrug e me krejt dhe kujshi te mjaftushem toka osht ne emer ton Danush zenelaj ndera gjithsej jon 60 Ari Me Marrveshje Nr 049691825 >+4317611077377>>
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim