troje

Shitet nga: xxxxxxxxx 25 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shiten 50 Sri ne Mund ndarje
Për vendbanimin: Leje ndërtimi
Komuna: Klinë
Shiten Nga 5 ari deri ne 50 ari ujsjellsi dhe rruga Jan ne Ar vetem 1200 Metra etc. dHe 730 metra rruga gjakove peJ ja mundesi kompenzumi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim