IPTV 200+ Kanale, 500+ Videothek, 99eur , 24htest

Shitet nga: IPTV shqip Diaspora 04 Jan 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Të tjera
IPTV 200+ Kanale, 500+ Videothek, 99eur/12muaj

24h testim
per mag 250/254/256 si dhe smart iptv app direkt
ne samsung ose LG televizor,
na shkruani mesazh ne Viber ose whatsapp:
+38643913061
+38643913061
+38643913061
+38643913061
24h Test falas specializuar per diasporen e jo ne Kosove

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim