2008 Terex TW 70

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Leposaviq
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
2850 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim