2010 JCB 3CX

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Leposaviq
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1145 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim