Rrobalarese

Shitet nga: sheti 17 Jan 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Leposaviq
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes rrobalarese me defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim