RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni rini Sot 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Afer pompes EIDA-PATRONI-LIPJAN
Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Depo
Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes dhe 400m2 kati-1- i gatshëm për punë me parking të mjaftushëm për shumë veprimtari biznesi si : depo,markete,auto pjes, sallon vetura, sallon tepihav,sallon mobileve etj
qmimi me marrveshje

Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim