Shitje

Shitet nga: P.Rrustemi 20 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magjistralja Prishtin Ferizaj na F.SH Banull
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Depo
Konstruksioni pumpes shitet per nryshe kulmi pumpes me lamarina dhe 3 rezervar ka 50000 litra per info me kontaktoni ne nr 04917679799331 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim