kulmi Pompes dhe 3 Rezervar

Shitet nga: Perparim Rrustemi 03 Jan 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Depo
Shitet kulmi Pompes të benzines dhe 3 rezervar me nga 50000 litra gjendemi ne maxhistralen Prishtin-Ferizaj ne F.SH Banull per me shum info kontaktoni ne numrin 004917679799331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim