lokali ipet me qira sidhe 20 cop ..

Shitet nga: sylejman 02 Pri 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
e kukullat t plota jan perafersisht 15 cop peer ma shum iformata kontaktoni n nr teli 044469851 flm per mirkuptim pres bleres serioz lokali ipet me qira 5 me 6 metra xhendim ne fshat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim