SHITET LOKALI...44.....METRA....KATROR....

Shitet nga: xxxxx 02 Gsh 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKALI 44.....METRA KATROR KATI 2 DYT PER INIFORMATA MUND TE KONTAKTONI ...TEL 044/242/200....ME DOKUMENTACIJON TE RREGULL......049/306/303......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim