Leshohet me qera Restoranti freski ne smallush

Shitet nga: Naim krasniqi 07 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera restoranti,Qebaptorja,Shitorja te pishina freskia ne smallush ipet per 3 muaj ose varsisht nga sezona meni fjal ipen gjethqka qka hahet e pihet vetem hyrja e pishines jo po nese mirremi vesh mujm me lshu komplet po qmimi osht tjeter mujm me organizu edhe koncerte n bashkpunim mene, mujm mebo marrveshje edhe menaj kerr varsisht prej qmimit te vetures golf 5, audi a4 ose edhe golf 4 qmimi osht 9200 ero ju mirpresim qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim