Leshoj lokalet me qera

Shitet nga: agon 20 Nën 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalet me qera ne qender te qytetit ne lipjan, lokalet jan te gatshme per qdo veprimtari te pa perdorua me par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim