Lokal me podrum

Shitet nga: Xhemajl 14 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Adresa: Shitet
Sipërfaqe: 245 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin 145m2. Dhe podrumin 100m2 ne qender te Lipjanit, perball shkolles fillore "Vllezrit Frasheri".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim