Lokal me qera ose shitet

Shitet nga: Meti 17 Tet 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet rruga ETC afer Kedss-it i pershtatshum per qfardo lloj aktiviteti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim