Lokal te rrethi kryesor ne Lipjan, perball Rozafes

Shitet nga: Gadimalia 14 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali qe shitet, gjendet te rrethi kyesor ne qender te Lipjanit,saktsisht perball kafeteris Rozafa. Lokali eshte i ndertuar kohen e fundit, ka 48 metra, posedon nxemje nen paviment, banjo.
I pershtatshem per qfardo lloj aktiviteti:ordinancë mjeksore apo dentist, frizer, zyre, butik, shitore, axhension etj.
Qmimi shume i volitshem.
Nderrim i mundshem me truall ne Lipjan.
Telefon ose Viber apo WhatsApp 00393319326365
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim