Lokale me Qera ne Lipjan

Shitet nga: Gashi 19 Maj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me Qera, ne Qender te Qytetit, mund te sherbej per cdo Afarizem. Lokali ka 400m2, ndertim i ri. Qmimi i volitshem. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber ( 00491721055805).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim