Lokali Me Qera ne Lipjan

Shitet nga: Avni 13 Sht 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Adresa: Lidhja e Prizerenit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera lokali i cili ka 75 m2 hapësirë dhe Teras me shfrytezim, për biznes. Lokali qe ipet me qera gjendet te rrethi kyesor ne qender te Lypjanit i zili preferohet per qedo lloj Biznesi si pershebull Ebeltore/Buetik po edhe lloj tjera Biznesi me Pakic apo shumic
Lokali ka hymje të veqant,po ashtu ka ndriqim të mjaftueshëm ,parking dhe nje wc.
Lokali është i gatshëm për punë.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë. me nje qmim shum te volishem Dokumentacion në Rregullë dhe si pas marrveshjes

Ndërmjetsues Edoni
Kontakti : tel: 044256884
ose ne Gjermoni ne kete Tel-
Ne Tango Apo Whatsapp-Tango-Vaiber 0049-1739781608
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim