Lokali ipet me qera ne Lipjan

Shitet nga: Lokali ipet me qera 21 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera eshte ne katin e dyt perball urban center-lipjan ka nje banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim