Lokali ipet me qera

Shitet nga: lokali ipet me qera 07 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera eshte 2 kat rruga Skenderbe perball urban center
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim