Lokali me qera ose shitet 32 metra

Shitet nga: Vigani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet afer tregut te pemeve, ka 32 metra/katror, ka banjo te veten, ka pamje ka rruga, ka terasen e vet,

çmimi per qera ështe 160 Euro per muaj, ndersa çmimi per shitje eshte 1000,00 Euro per meter/katror. Bejme edhe ndrrime me banese apo me patundshmeri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim