Objekt dhe Pllaci me qira

Shitet nga: Nazmi Zeka 12 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj objektin prej 72 m2 dhe pllacin prej 23 ari me qira.
Objekti gjindet ne kilometrin e 5 nga udhekryqi i Komoranit ne drejtim te Caraleves.
Eshte i pershtatshem per shum biznese te ndryshme.
- Autoservis
- Hekurisht
- Pllac per vetura per pjes
- Depo te ndryshme

Qmimi 120 Euro ne muj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim