Objekti ne Lipjan

Shitet nga: sabit 02 Mar 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet objekti,Objekti gjendet ne Gjermani afer Leipzigit .ka kuadrature mbi 450 metra katror .Dokomentat i ka ne gjendje te rregullt, Osht ndertu ne vitin 1900 por muret i ka te forta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim