RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

Shitet nga: agjensioni rini Sot 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ne objektin BUDAKOVA KATI 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune
ka parking te mjaftushem mund te shfrytzohet per biznese te vogla

Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim