RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN

Shitet nga: agjensioni rini Sot 07:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: isa olluri
Sipërfaqe: 88.04 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune

Siperfaqja: 88.04m2

Qmimi-1200 euro m2

Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim