Shes Lokalin

Shitet nga: Xhemajl 04 Sht 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin te shkolla fillore ne Lipjan me hapesir 158 m2 dhe bodrum 90m2. Lokali mund te perkthehet menjeher.
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim