Objekt afarist

Shitet nga: hekuran 03 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Fabrika gjendet një kilometer larg udhëkryqit Lipjan -Janjevë, Në truallin prej 34 ari gjendet objekti prej 600m2,pllake masive e mbuluar me panele dhe trafo 250 kW.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim