kerkojm puntor

Shitet nga: xhemajl 09 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Industri dhe Puntori
kerkojm puntor motorrist per mal me provoj pune vendi gjindet ne Nshefc paka sipas marrveshjes ndash me meter ndash me dit per me shum na kontaktoni ne nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim