KULMI I POMPES SE BENZINES

Shitet nga: P.Rrustemi 18 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Mgjistralja Ferizaj Prishtin te kryqi Janjev Lipja
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Shitet kulmi i pompes se benzines dhe rezervar nga 50 mi litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim