LOKALI IPET ME QIRA

Shitet nga: Krasniqi 26 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
LOKALI ipet me QIRA ne qender te qytetit ne lipjan i cili gjindet ne katin e dyte(280m katrore) ka nji pamje fantastike ku shifet krejt qendra e qytetit, dhe ashte i pershtatshem per qdo biznes. Ejani e vizitoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim