LOKALI ME QIRA

Shitet nga: Krasniqi 27 Shk 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
LOKALI ipet me Qira ne qender te lipjanit i cili ka 280m katrore gjindet ne katin e dyte, eshte shume i pershtatshem per qdo biznes dhe ka dalje ne dy rruge.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim