LOKALI SHITET OSE JEPET ME QIRA 59 M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan.
REF: L11/17/sh

- Lokali 59 m2
- Lokali shitet por edhe lëshohet me qira


- Lokali është i gatshëm për të filluar punën menjëher
- Gjindet ne një pozicion mjaft të përshtatshëm për
biznes.
- Hapsirë parkingu para lokalit.


Çmimi: 1000 € m2 ( shitet )
Çmimi: 200 € muaji ( i qiras )

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim