Lokal me qira

Shitet nga: Behar 20 Pri 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Jepet lokalin me qira;
Lokali ka 80m2, mundet mu ndahet 20m2, 40m2, 60m2 dhe 80m2 sipas nevojes.
Lokali ka pozitë të mirë për çfarëdo veprimtarie.
Lokali gjindet;
Rrugën Shtjefën Gjeçovi, nr; 8,
14 000 Lipjan.
Nr. kontaktues;
+377 44 655 808
+377 44 876 012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim