Lokale afariste ne Lipjan

Shitet nga: Arjan 14 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fehmi Agani
Sipërfaqe: 2150 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Ipet lokali (objekti) afarist me qira (sipërfaqe 2150 m2) në Lipjan. Objekti ndodhet në rrugën “Fehmi Agani” vetëm 50m në të majtë nga rrethi që ndodhet përball objektit të policisë.
Podrumi ka hapësirë 750m2
Kati përdhesë 750m2
Kati i ka hapësirë 750m2
Mundësi për parkim 400m2, para objeketit dhe 800m2 mbrapa.

Kontakti: +377 44201567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim