OBJEKT

Shitet nga: Krasniqi 27 Shk 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
SHITET OBJEKTI ne qender te lipjanit i cili ka 480m katrore lokal dhe 8 banesa eshte i pershtatshem per qdo biznes ka dalje ne dy rruge, banesat nuk kane zhurme kane drite te mjaftueshme dhe jane shume te pershtatshme per banim. Ejani e vizitoni binduni edhe vet. nuk japim informata ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim