Objekt afarist

Shitet nga: Hekuran 07 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Objekti afaridt ka hapesire prej 600m2 dhe gjendet ne trollin prej 34 ari .
Gjendet afer udhekryqit Lipjan- Janjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim