Objekt me qera ne Lipjan

Shitet nga: Krasniqi 22 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Objekti i cili gjindet ne qender te qytetit ne Lipjan ipet me qira (shitet) ka 480m lokal dhe 8 banesa ashte i pershtatshem per qdo biznes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim