SHITET LOKALI 588 M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 06:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lipjan
Sipërfaqe: 588 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Shitët lokali në Lipjan
REF: L14/17/SH

- Lokali 588 m2 por me mundësi ndarje.
- Në lokacion shumë të frekuentuar
- I pershtatshem per biznese''market''kafiteri'' restaurant''
zyra etj.

Çmimi : 1500 €/ m2

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për shit-blerje dhe ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/agjensionibestline
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Fotografia e Best Line
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim