SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BEST LINE SH.P.K Sot 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
Shitet #lokali në Lipjan
REF: L24/17/SH

- 75 m2
- Kati 1
- 10m ( pjesa ballore) x7.5
- Wc
- Ballkon

- Lokali është i gatshëm , dhe në një pozicion mjaft të përshtatshëm.
- Parking të mjaftueshëm


-Çmimi 950€/m2


Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, përballë restorant ROZAFA, kati 2 Lokali n umer 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim