shitet objekti bjam edhe naj ndrrim te mundshem

Shitet nga: salih 15 Krr 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Të tjera
objekti gjindet ne lipjan afer hekurudhes ne udhkryq rruga per konjuh afer vives objekti asht 4 kat dhe ika te gjitha dokumentacionet e duhura te ndertimit nje pllak ka rreth 600m2 dhe parcella asht 10 ari
4 ari jan parking sipas standardeve
bejme edhe ndrrime te mundshme me naj shtepi ,toke,etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim