Jep me qera lokalin katin 1 dhe 2 zona industria..

Shitet nga: Fadil Uka 28 Krr 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Hapësirat : Zyra
Jep me qera katin e 1 mbi 800 kvm, ka 3 qyre ku 1 oshte ma e madhe dhe 2 tjera ma te vogla. Naltsia oshte 5 meter.


Jep me qera lokalin 800 kvm zona industriale ne Lipjan -ka 2- kuzhin,4-toaleta dy per mashkuj ,e dy per femra,nji magazin te vogel dhe nji taras-lokali esht i hapur- pa inventar-ka drit te mjaftushem ne katin e dyt .
E ka uji nga qyteti ,i pishem--mundsi per me lidh em fiberoptik internet - lidhja esht afer 50 m.nga lokali nese ju duhet internet ma i shpejt. Lokali esht i ri ,parkim te mjaftushem.Esht i mir per -- zyre , webbdizajn , rrobaqepsi , dicka pun me kompjutera , sall dasmash ,per industri etj --mvaret cka e shvrytzon ,lokali gjindet afer autostrades Prishtin-- Shkup ose ne rugen QMI-- Lipjan .

kontakti ne Tel 0046704359292 ose ne 0046722565335 viber , besnik_u@hotmail.com. Qiraja sipas marrveshtjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim