Lopa, edhe nje muaj shtohet, 20 litra qumsh

Shitet nga: xx 11 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet lopa. edhe nje muaj shtohet. ka mbi 20 litra qumsht, eshte shum e urt.
Per me shum informata mund te kontaktoni ne nr. 049585059 dhe 044287550.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim