10 Pula

Shitet nga: rinor 10 Jan 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten pulat jan 10 pula e dy gjela.Amerikanka dhe piklajka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim