Akuarium

Shitet nga: shpend 16 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes akuariumin me te gjitha paisjet,ka dhe disa lloj te peshqive dy pastrus gjami 10 apo 12 gupyy 1 skalar dhe ni pastrus te zallit ne form gjarpri posedon pump per oksigjen nxemsin e ujt si dhe pompen per filtrimin e ujit dimenzionet e akuariumit jan 70 cm i gjat 25 cm i gjer dhe 50 cm i lart akuariumi asht me gjendje te rregullt PRES pres blersin serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim