Blete

Shitet nga: Zylbehar 30 Mar 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Shes bletet jane 1 vjeqare bletet jane te reja dhe te forta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim