Dele dhe qingja

Shitet nga: ymerli 03 Pri 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shesim dele dhe qingja nuk sheiten me bylyk dometha shesim me cop (shiten edhe pllugjt qmimi 450€ qmimi diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim