Dhi te kuqe

Shitet nga: Fadil 31 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes 65 copa Dhi te kuqe, dhe 60 edha. Dhite dhe edhat jane ne gjendje shume te mire dhe te vaksionuar.
Arsyeja e vetme pse po i shes eshte mbetjai (çoban).
Ferma eshte ne fshatin Krojmir komuna Lipjani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim