Flm u shit

Shitet nga: Endriti 22 Mar 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Shes viqin e posa,lindur 10 ditë,bardh e kuq
viqi esht me shendet te mir dhe esht i qumshit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim