Gjel dhe Pula

Shitet nga: Dani 19 Jan 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Shes gjelin me dy pula italjanka silver origjinal muni me thirr ne viber +37744647860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim