Lop te minifermes- Qumshtore

Shitet nga: xxx 07 Gsh 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes disa lop te mini fermes. jane shum te mira dhe qumshtore. gjendemi ne grack te lipjanit
Per me shum info kontaktoni ne nr. 049585059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim